REZERVĒŠANA

Tiek veikta auto klasei. Noteikts modelis netiek garantēts un var tikt mainīts klases ietvaros. Rezervācijas atcelšana un izmaiņas rezervācijā līdz nomas auto saņemšanai ir bezmaksas. Pēc auto saņemšanas rezervāciju nevar atcelt, bet izmaiņas var veikt, ja tam piekrīt Smart Car Rent un tiek samaksāta starpība (izmaiņas auto klasē, nomas periodā, cenu kategorijā u.c.).

MINIMĀLAIS NOMAS PERIODS

24 stundas (viena pilna diennakts). Ja nomas periods (24 stundas) tiek pārsniegts par vairāk kā 59 minūtēm – tiek aprēķināta maksa par vēl vienu pilnu dienu. Ja nomas auto netiek izmantots pilnu diennakti, maksa tiek aprēķināta par pilnu diennakti.

MINIMĀLAIS VADĪTĀJA VECUMS

21 gads (mazā, kompaktā, vidējā klase), 25 gadi (SUV, biznesa klase).

AUTOVADĪTĀJA APLIECĪBA

Vadītājam jābūt derīgai attiecīgās kategorijas autovadītāja apliecībai, kas izsniegta ne mazāk kā pirms 1 gada (mazā, kompaktā, vidējā klase) vai 2 gadiem (SUV, biznesa, pārstāvnieciskā klase). Apliecības kopija jāiesniedz iznomātājam.

PAPILDUS VADĪTĀJS

Nomas auto drīkst vadīt tikai personas, kas norādītas Nomas līgumā kā vadītājs. Par katru papildus vadītāju tiek aprēķināta papildus maksa dienā 3 € / dienā, bet ne vairāk par 30 € par visu nomas periodu.

MAKSĀJUMI

Visi maksājumi jāveic Smart Car Rent kasē skaidrā naudā vai ar norēķinu kartēm (VISA, MasterCard, Maestro), vai ar pārskaitījumu uz bankas kontu līdz nomas auto saņemšanai.

DROŠĪBAS NAUDA

Nomas auto saņemšanas brīdī no nomnieka kredītkartes tiek priekšautorizēta (rezervēta) drošības nauda pašriska apmērā. Nomniekam jābūt kredītkartes turētājam (personai, kuras vārds un uzvārds norādīts uz kredītkartes). Debetkartes netiek pieņemtas.

APDROŠINĀŠANA

Nomas maksā iekļauta CDW (apdrošināšana pret bojājumiem) un TP (apdrošināšana pret zādzību un laupīšanu). Nomnieka pašrisks ir 450 € (Toyota) / 650 € (Lexus) nomas auto bojājumu gadījumā, 10% no nomas auto tirgus vērtības tā zādzības / laupīšanas gadījumā vai pilnīgas bojāejas gadījumā.

PAPILDUS APDROŠINĀŠANA

Nomnieka pašriska samazināšana līdz 250 € (CDW) par papildus maksu 10 € / dienā, bet ne vairāk kā 50 € par visu nomas periodu.

BRAUKŠANAS IEROBEŽOJUMI

Ierobežots kilometru nobraukums 200 km / dienā vai bez ierobežojuma ir atkarīgs no izvēlētās cenas kategorijas. Pārsniedzot ierobežojumu, papildus maksa 0.50 € / km. Izbraukšana uz citām valstīm (Lietuva, Igaunija) iepriekš jāsaskaņo ar Smart Car Rent, papildus apdrošināšanas maksa 10 € / dienā.

DEGVIELA

Nomas auto nodošana un atgriešana ar pilnu degvielas tvertni. Ja nomas auto tiek atgriezts ar nepilnu degvielas tvertni, tiek iekasēta papildus maksa  - 4€ / litrs ). Iespējama degvielas priekšapmaksa pirms nomas.

VIRSBŪVES / SALONA TĪRĪBA

Nomas maksā iekļauta virsbūves skalošana. Ja nomas auto tiek atgriezts ar ļoti netīru virsbūvi (apgrūtināta auto pārbaude par bojājumiem), tiek aprēķināta papildus maksa 20 €. Par netīru salonu – papildus maksa 20 € (nav iekļauta ķīmiskā tīrīšana).

PAPILDUS APRĪKOJUMS

Bērnu / zīdaiņu sēdeklītis 3 € dienā, bet ne vairāk kā 90 € par visu nomas periodu. GPS (navigācija) - 9 € dienā, bet ne vairāk kā 90 € par visu nomas periodu.

PIEGĀDE / NODOŠANA

Rīgas un Jūrmalas pilsētu robežās katrs virziens 25 €, iepriekš saskaņojot vietu un laiku. Pēc iepriekšējas vienošanās citur Latvijā – 50 € un papildus 0.70 € / km, Baltijā – 150 €. Saņemšana / nodošana ārpus nomas punkta darba laika - papildus 25 €, iepriekš saskaņojot.

SODA NAUDAS

150 € – par smēķēšanu nomas automašīnā; 150 € – par dokumentu, t.sk. servisa grāmatiņas, nozaudēšanu; 600 € – par atslēgu nozaudēšanu; 450 € – par papildaprīkojumu nozaudēšanu, nozagšanu vai bojājumu; 50 € (minimums) - par jebkuriem administratīvo un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, papildus administratīvajā aktā / paziņojumā / kvītī norādītajai soda naudai un tās piedziņas izdevumiem.

PVN

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.

Smart Car Rent patur tiesības mainīt nomas izcenojumus un nomas noteikumus.