Smart Car Rent ir autonomas uzņēmums ar 4 nomas punktiem Rīgā (Mārupē un Berģos). Mēs piedāvājam īstermiņa nomā jaunākos automobiļu modeļus no vadošajiem auto ražotājiem, ar garantētu mazu nobraukumu un izcilu servisa vēsturi. Lai nodrošinātu nomas automašīnu izcilu tehnisko un vizuālo stāvokli, visas mūsu automašīnas tiek apkalpotas tikai autorizētos servisa centros. Lai maksimāli apmierinātu mūsu klientu vajadzības, mēs strādājam 6 dienas nedēļā, nepieciešamības gadījumā nodrošinot iespēju saņemt pakalpojumus arī ārpus nomas punktu darba laika. Neatkarīgi no izvēlētā modeļa, automašīnu no mūsu autoparka Jūs vienmēr saņemsiet ar pilnu apdrošināšanu, tīru un lieliskā tehniskā stāvoklī ar pilnu degvielas tvertni. Mūsu pakalpojuma teritorija ir Latvija ar iespēju izbraukt uz Igauniju un Lietuvu. Smart Car Rent apkalpo tādu automobiļu tirgotāju un servisu klientus kā AS WESS un AS WESS Select u.c. klientus.
Nodrošināt  izdevīgus auto nomas risinājumus, izprotot katra klienta vēlmes.   Veidot profesionālas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, sniedzot  klientu interesēm atbilstošu servisu.   Uzturēt efektīvu komandu, rūpējoties par darbinieku  izaugsmi un attīstību.   Pievērst uzmanību detaļām, apzinoties, ka nelielās lietās slēpjas lielo sasniegumu ķīla.   Ievērot sabiedrības intereses un rūpēties par apkārtējo vidi.
Mūsu misija - piedāvāt klientiem izdevīgāko auto nomas pakalpojumu kompleksu, sasniedzot augstāko klientu apmierinātības līmeni.

Mūsu vīzija – būt vienam no vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, nodrošinot individuālu pieeju katra klienta vajadzībām un vēlmēm un garantējot visaugstāko klientu servisa kvalitāti.

Priekšrocības

Izvēloties SMART Car Rent auto nomas pakalpojumus, Jūs iegūstat:

  • Iespēju izmēģināt jaunākos auto modeļus no vadošajiem auto ražotājiem
  • Individuālu risinājumu, atbilstoši Jūsu vēlēm un vajadzībām
  • Lielisku apkalpošanu 24/7
  • Uzticamu partneri ar nevainojamu reputāciju

 

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota jauna sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. Atkarībā no programmas līmeņa, Valsts ieņēmumu dienests tās dalībniekiem nodrošina dažādas priekšrocības. 

 

Kontakti

Centrālais birojs

Kārļa Ulmaņa gatve 125, Rīga

Darba dienās

08:00-20:00

Sestdienās

09:00-18:00

Svētdienās

Slēgts

 
Reģistrācijas Nr.: 50103521191
Juridiskā adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe, Mārupes novads, Rīgas rajons, LV-2167
Banka: Luminor Bank AS Latvijas filiāle
SWIFT: RIKOLV2X, IBAN: LV90RIKO0000083551181
 

Tālrunis: +371 67068312

E-pasts: info@smartcarrent.lv

 

Saņemšanas / nodošanas vietas

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Rīga

Kārļa Ulmaņa gatve 125, Rīga

Kārļa Ulmaņa gatve 125B, Rīga

Rīgas - Siguldas šoseja 2, Rīga

Darba dienās

08:00-19:00

Sestdienās

09:00-18:00

Svētdienās

Slēgts

Partneri